Migalski naraża ludzi

Wszyscy już wiemy: urzędujący premier nie będzie startował w wyścigu do pałacu prezydenckiego. Co chwila dowiadujemy się czegoś nowego w tej sprawie, choć już nie od samego Tuska. Przez studia telewizyjne przetacza się korówód gadających głów. Gazety i blogi pełne są objasnień, interpretacji, przepowiedni, słów aprobaty i krytyki. Nikt specjalnie nie zaskoczył: „jaki komentator – taka opinia”. Ludzie rozgarnięci chwalą (wg najnowszych sondaży, tacy przeważają w narodzie) a pisowcy na oficjalnej stronie decyzję ganią i ubliżają Tuskowi. Choć, trzeba zaznaczyć, nie wszyscy pisowcy. Na przykład Marek Migalski nie. On się cieszy.

To zwiększa szanse Lecha Kaczyńskiego – uważa Marek Migalski. I opisuje, jak zareagowali eurodeputowani PiS na tę wiadomość. – Widział pan buzie Kurskiego, Bielana, Migalskiego? Takie banany!
Zaznacza, że obecnemu prezydentowi łatwiej będzie wygrać z którymś z „substytutów” Tuska, niż z samym Tuskiem.
– Myślę, że za rok to my zaśpiewamy „We are the Champions”, a politycy Platformy „I can’t get no satisfaction”
– mówi Marek Migalski. (źródło: tvn24.pl)

Chciałbym z tego miejsca zaapelować do europosła, żeby nie opowiadał publicznie takich rzeczy. Nie, nie o to chodzi, że naraża się na śmieszność. Wszak granicę śmieszności przekroczył dawno a swój status błazna przypieczętował wstępując do PIS. Chodzi o to, że po słowach Migalskiego jeden z duńskich gwardzistów… No, zobaczcie sami. Chłopak nie wytrzymał.

Reklamy

Tagi: , ,

Komentarzy 7 to “Migalski naraża ludzi”

 1. romskey Says:

  Próbowałem uściślić co tak na prawdę zrobił Tusk i powstało jedno zdanie :
  Mając do wyboru Polskę lub to co mu się należy wybrał Polskę.

  Mówiąc prosto dokonał wyboru szlachetnego, dotkliwego dla karierowego ego i uczciwego. Takich słów media i wielu analityków nie zna więc muszą sobie jakoś rzecz wyjaśnić, a najlepiej tak aby Tusk wyszedł na równego im skurwysyna. Co tu dużo gadać ?
  Niejeden z nas na miejscu Tuska wybrałby prezydencki fotel i tutaj tkwi pewna unikalność premiera.

  pozdrawiam 😉
  P.S.
  Przepraszam że nie ściśle na temat ale raz o pajacu Migalskim całkowicie wystarczy 😉

 2. SAWA Says:

  A to się chłop wyłożył. To przepis jak stojąc na baczność pogodzić oddanie najwyższego szacunku „czapki z głów” 😉
  Swoją drogą śmieszą mnie te ubranka gwardzistów, szwajcarów i innych przebierańców.

  A do meritum – małpy skonsumują banany i poślizną się na ich skórkach. Ale zanim to nastąpi to trochę pokonsumują, bo przecież tylko o to im chodziło. Tylko jeden z nich może mieć zmartwioną minę z powodu newsa tygodnia, że go pewna „diwa” nie zna.

 3. Polonka54 Says:

  WITAM !!!

  Doczekaliśmy wreszcie czasów, kiedy to publiczne wymądrzanie się niektórych polityków i niektórych „dyżurnych” dziennikarzy, nie robi na nas wrażenia. Można by śmiało rzec, że oto skończył się czas wpływu tych środowisk na Polaków, a nasza inteligencja wraca do równowagi.

  O p.Migalskim mam jak najgorsze zdanie. I tyle.

  Pozdrawiam serdecznie………..

 4. Benfranklin Says:

  Migalski bredził wczoraj i jeszcze głupsze rzeczy wygadywał w programie K. Piaseckiego. Polonka ma rację, jeśli doczekaliśmy czasów, że dyżurni komentatorzy są śmieszniejsi od kabareciarzy i mniej wiarygodni od anonimowych blogerów to znaczy, że to oni mają problem ze sobą, a nie opinia publiczna. Ciekawe kiedy wreszcie dojdą do wniosku, że ludzi takich jak Migalski nie warto w ogóle o nic pytać? Pozdrawiam wszystkich.

  • laudate44 Says:

   Nieprędko dojdą do tego wniosku. Raczej nigdy nie zrezygnują z pokazywania błaznów, bo z tego mają chleb. Dlatego zapraszają do studia Giertycha, Gilowską, Staniszkis, Kurskiego i inne indywidua balansujące na granicy grozy i śmieszności.
   Część odbiorców niestety łapie się na słuchanie tych „autorytetów” a część ma swój „prywatny roentgen” którym prześwietla medialne szwindle.

 5. jsg Says:

  A mnie się wydaje, że Migalski dyplomatycznie potwierdził, że gdyby p.Tusk startował,to Kaczyński byłby bez szans.

  • laudate44 Says:

   Przeceniasz Kolego inteligencję Migalskiego. On rżnie głupa, bo od dawna wiadomo, że L.Kaczyński jest bez szans. Do przegranej obecnego lokatora pałacu nie potrzeba aż Tuska. Wystarczyłby nawet Karpiniuk wylansowany przez speców od wizerunku…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: